Odzież żeglarska/Home693 634 325
Osprzęt781 776 394
to checkout total: 0,00 zł
Price
  • from
    to

Farby jachtowe Sea-Line, to doskonałej jakości powłoki lakiernicze przeznaczone do malowania jednostek pływających

Farby_lakiery_jachtowe_Sea-Line

Farby i lakiery nawierzchniowe Sea-Line® zapewniają estetyczny i perfekcyjny wygląd łodzi.

Farby i lakiery nawierzchniowe Sea-Line® pełnią również funkcje zabezpieczające przed działaniem wody, atmosfery morskiej, zadrapaniami oraz zmianą koloru pod wpływem działania promieniowania UV. Jachtowe farby i lakiery nawierzchniowe Sea-Line® polecane są szczególnie do zastosowania nad linię wody.

Farby do łodzi dzielimy na

Lakiery dwuskładnikowe, oparte na bazie poliuretanu. Farba przed użyciem powinna zostać wymieszana poprzez dodanie do bazy ( składnik A) utwardzacza ( składni B ) Mieszanina farby powinna zostać odstawiona przed użyciem na 5 -10 minuta w celu dokładnego połączenia składników. Farby poliuretanowe do jachtów posiadają wysoki połysk. Powierzchnia farby pozostaje bardzo twarda a zarazem elastyczna, co powoduje, że odporna jest na odpryskiwanie. Po dokładnym utwardzeniu łatwo poddaje się dalszej obróbce - szlifowanie, polerowanie.

Farby jachtowe jednoskładnikowe,

Polecany jest do wnętrz jachtów i na zewnątrz powyżej linii wodnej. Może być stosowany na żelkot, laminat poliestrowy i epoksydowy, stal, drewno .Yacht Enamel charakteryzuje się doskonałą rozlewnością, dużą silą krycia, odpornością na promieniowanie UV i wysokim połyskiem. Emalia jest odporna na warunki atmosferyczne oraz środowisko morskie.

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium