Odzież żeglarska/Home693 634 325
Osprzęt781 776 394
do kasy suma: 0,00 zł

Bojler ciepłej wody do łodzi i kampera

 

Bojlery do łodzi i samochodów kempingowych

BOJLER 22L  DO JACHTU KAMPERA  230V 1250W
BOJLER 22L DO JACHTU KAMPERA 230V 1250W
Producent: Ati Di Mariani
Cena: 1 998,00 zł
zobacz więcej

Bojler ciepłej wody do łodzi i kampera

Dziś patrząc na rozwój marin i przystani, można śmiało powiedzieć , że coraz więcej przypomina standardy europejskie. ładne zaplecze socjalne , pomosty z podprowadzonymi mediami ( woda,prąd) zmieniają zupełnie podejście do wyposażenia jachtów. Coraz częściej można spotkać na jachtach instalację 230V a i instalacja z bieżącą wodą podłączoną bezpośrednio z sieci nie należy do rzadkości.Dlatego w wyposażeniu łodzi można spotkać bojlery do podgrzewania wody działające na zasadzie wymiany ciepła od pracujących silników stacjonarnych a jednocześnie posiadających grzałki 230 V. Rozwiązanie takie pozwala nam korzystać z ciepłej wody praktycznie bez ograniczenia. W przystaniach korzystamy z instalacji 230 v a w rejsach wykorzystujemy ciepło wytwarzane przez silnik. Bojlery z wymiennikiem ciepłej wody mogą służyć zarówno do jachtów motorowych i żaglowych a także do samochodów kempingowych.

Oferta sklepu żeglarskiego Szopeneria obejmuje ;

Bojlery do łodzi i jachtów - zasilanych napięciem 230V oraz posiadających wężownice do podgrzania wody z pracującego silnika. Bojlery i podgrzewacze wody wykonane są w zależności od typu bojlera ze stali pokrytej wodoodporną emalią lub ze stali nierdzewnej.

Bojlery do samochodów kempingowych typu kamper - zasianych napięciem 230V, oraz posiadających wężownicę do podgrzewania wody ciepłem z pracującego silnika. Bojlery do samochodów i kapmerów wykonane ze stali emaliowanej odpornej na korozję.

Bojlery do samochodów kempingowych oraz bojlery do łodzi motorowych i żaglowych posiadają trzy typy grzałek o mocach 550 , 850 i 1250 W

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium