Odzież żeglarska/Home693 634 325
Osprzęt781 776 394
do kasy suma: 0,00 zł

Farby i lakiery nawierzchniowe Sea-Line® zapewniają estetyczny i perfekcyjny wygląd łodzi.

Farby i lakiery nawierzchniowe Sea-Line® pełnią również funkcje zabezpieczające przed działaniem wody, atmosfery morskiej, zadrapaniami oraz zmianą koloru pod wpływem działania promieniowania UV. Jachtowe farby i lakiery nawierzchniowe Sea-Line® polecane są szczególnie do zastosowania nad linię wody.

 

Farby i lakiery nawierzchniowe

Farby i lakiery Sea-Line to produkty o wysokiej jakości krycia i ochrony powierzchni jachtów i elementów z poliestru. Farby nawierzchniowe Sea-Line można bowiem stosować nie tylko do malowania nadwodnych części kadłubów jachtów i łodzi ale również do przyczep kempingowych i innych elementów wykonanych z laminatów poliestrowo szklanych. Malowanie farbami nawierzchniowymi Sea-Line nie jest trudne a osiągnięcie wysokiej jakości powłoki lakierniczej można osiągnąć stosując minimalną ilość czasu poświęconego na przygotowanie powierzchni. W celu prawidłowego nałożenie farby możemy wybrać dowolną metodę malowania.

Malowanie pistoletem

Za pomocą pistoletu do malowania nakładanie farb jest szybkie, a powierzchnia osiągnięta po wyschnięciu farby jest jednolita i gładka. Do malowania za pomocą pistoletu należy rozcieńczać farby dedykowanymi rozcieńczalnikami ograniczającymi ściekanie i stabilizującymi farbę na pionowych ściankach nie dopuszczając do tworzenia się zacieków.

Malowanie pędzlem lub wałkiem

Malowanie farbami za pomocą pędzla i wałka pozwala na szybkie przeprowadzenia naprawy powłoki lakierniczej ograniczając wprowadzanie łodzi do kabin lakierniczych lub budowania zadaszeń i osłon. Malowanie przy pomocy wałków malarskich zwanych również zapasem malarskim to metoda sprawdzona i tania. Do malowania wałkiem używamy innych również dedykowanych rozcieńczalników powodujących większą rozlewność farby. Po malowaniu wałkiem powstaje nieco nierówna powierzchnia przypominająca skórkę pomarańczy. W celu osiągnięcia wysokiej jakości powierzchni należy przeszlifować malowaną część papierem na wodę o wysokiej gradacji a następnie polerować pastami polerskimi Sea-Line do uzyskania oczekiwanego wybłysku.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium