Odzież żeglarska/Home693 634 325
Osprzęt781 776 394
do kasy suma: 0,00 zł

Na komfort wypraw wpływa nie tylko jednostka pływająca czy silnik, lecz także elementy takie jak liny nierdzewne stalowe. Akcesorium to wykorzystasz do want i sztagów jachtów żaglowych, a także zastosujesz jako wypełnienie pomiędzy słupkami do balustrad. Dostępne w ofercie Sklepu Żeglarskiego Szopeneria liny nierdzewne stalowe charakteryzują się zwiększoną trwałością, a przy tym atrakcyjną ceną. Oferujemy liny nierdzewne stalowe oraz modele w powłoce z PCV. W naszym asortymencie znajdziesz modele o różnych średnicach i konstrukcji splotu, co umożliwi Ci dopasowanie produktu do potrzeb. W ofercie dostępna jest też usługa zaciskania ucha na linach stalowych według Twoich wytycznych.

Liny ze stali nierdzewnej - czym powinny się charakteryzować?

Lina ze stali nierdzewnej powinna wyróżniać się zwiększoną trwałością - modele przeznaczone do want będą przecież narażone na duże obciążenia. Kolejną ważną cechą produktu jest odporność na działanie czynników chemicznych. Liny ze stali nierdzewnej mogą być stosowane zarówno w środowisku kwaśnym, jak i zasadowym. Są znacznie trwalszym rozwiązaniem od modeli ocynkowanych, które w niesprzyjających warunkach dość szybko ulegają korozji. Liny stalowe nierdzewne charakteryzują się również niewrażliwością na wysokie temperatury. W naszej ofercie znajdziesz modele w otulinie z PCV - są często wykorzystywane do relingów i balustrad. Przed zakupem elementu zwróć uwagę na wytrzymałość na rozciąganie, konstrukcję splotu oraz średnicę - to najważniejsze parametry liny stalowej nierdzewnej. Cena też nie jest bez znaczenia - w naszym sklepie znajdziesz atrakcyjną ofertę.

Linki stalowe nierdzewne - poznaj inne zastosowania

Lina nierdzewna sprawdzi się nie tylko w żeglarstwie, lecz także przemyśle chemicznym. Element wykorzystuje się też jako część balustrad, tworząc wypełnienie pomiędzy słupkami. Liny nierdzewne nadają nie tylko surowy wygląd, lecz także zwiększają bezpieczeństwo schodów. Element może pomóc Ci stworzyć oryginalną balustradę, jeśli zamontujesz liny między krawędziami schodów a sufitem.

LINA STALOWA KWASOODPORNA # 2,5MM 7X7
LINA STALOWA KWASOODPORNA # 2,5MM 7X7
Producent: Szopeneria
Cena: 2,20 zł
zobacz więcej
LINA STALOWA KWASOODPORNA # 3MM 1X19
LINA STALOWA KWASOODPORNA # 3MM 1X19
Producent: Szopeneria
Cena: 2,49 zł
zobacz więcej
LINA STALOWA KWASOODPORNA # 4MM 7X7
LINA STALOWA KWASOODPORNA # 4MM 7X7
Producent: Szopeneria
Cena: 3,50 zł
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium