Aplikacja

Innowacyjna kolekcja odzież narciarska

znanej norweskiej marki Helly Hansen.

 

 

Oslo, Norwegia (jesień/zima 2016). Innowacyjna kolekcja odzieży narciarskiej Helly Hansen, ULLR. Nazwa na cześć nordyckiego boga śniegu. Kolekcja ULLR została stworzona z myślą o profesjonalnych narciarzach freeride.
 
W tej kolekcji zespół projektowy Helly Hansen położył nacisk na ultra mocne i wytrzymałe tkaniny, które zagwarantują nieprzemakalność, ochronę i komfort ruchów w najcięższych wysokogórskich warunkach. Kolekcja ULLR zadebiutowała w poprzednim roku i stałą się hitem na rynku odzieży narciarskiej. W tym sezonie Helly Hansen wprowadza do bestsellerowych modeli szereg innowacji: między innymi unikany system H2Flow, nową i wyjątkowo wytrzymałą 3-warstwową tkaninę z przepuszczalną membraną, ergonomicznie rozmieszczony system wentylacji oraz izolację PrimaLoft Silver Active.
 
Helly Hansen zaznacza swoje narciarskie dziedzictwo w detalach, takich jak mocne, duże suwaki czy elementy odblaskowe, dzięki którym narciarze są doskonale widoczni na stoku. Co więcej, wszystkie kurtki i spodnie narciarskie wyposażone są w system ratunkowy RECCO.
 
"Kiedy w zeszłym roku wprowadziliśmy na rynek kolekcję ULLR, natychmiast została ulubioną linią naszych ambasadorów- entuzjastów jazdy freeride, a zaraz jest najlepiej sprzedającą się kolekcją wśród konsumentów", mówi Philip Tavell, Helly Hansen Category Manager. "Jesteśmy  podekscytowani zrealizowanie, projektu wprowadzenia do kolekcji konstrukcji H2FLOW, dla jeszcze lepszej regulacji temperatury oraz wzmocnieniem materiału, co pozwoli zapewnić profesjonalną ochronę przez kolejne sezony".
 
Przy pracy nad doskonaleniem kolekcji Helly Hansen zaprosiło do współpracy testowej topowych narciarzy freeride. Odzież narciarska marki Helly Hansen jest wytrzymałą, oddychająca i gotowa na spotkanie z górskim stokiem. Współpraca z profesjonalistami jest również widoczna w takich elementach jak łatwo dostępne i pojemne kieszenie, mankiety wykonane z siateczki zapewniającej prawidłową wentylację czy wzmocnione panele, zapewniające dodatkową ochronę i wytrzymałość. 
 
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl