Menu
Aplikacja

Aby silnik do łodzi mógł prawidłowo pracować, musi być odpowiednio smarowany. Wysokiej jakości oleje silnikowe znacząco ograniczają zużywanie się elementów eksploatacyjnych, dzięki czemu żywotność całej jednostki napędowej wydłuża się. Regularne wymiany oleju pozytywnie wpływają na pracę silnika. Jest to jedna z najważniejszych czynności serwisowych. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. olej silnikowy do łodzi przystosowany do pracy nawet w trudnych warunkach morskich. Z powodzeniem można go wykorzystywać zarówno do silników stacjonarnych, zaburtowych, jak i w przypadku napędu rufowego. Zastosowanie zaawansowanych dodatków eliminuje ryzyko powstawania potencjalnie niebezpiecznych osadów oraz korozji.

Olej silnikowy do łodzi - dodatkowe informacje

Oferujemy zarówno oleje mineralne, jak i półsyntetyczne, dzięki czemu wybór konkretnego produktu dopasowanego do silnika nie stanowi żadnego problemu. Znajdziesz u nas m.in. najwyższej jakości oleje do silników czterosuwowych zapewniające cichą i stabilną pracę jednostki. W asortymencie naszego sklepu dostępny jest także smar charakteryzujący się pełną wodoodpornością, dzięki czemu świetnie nadaje się do uszczelniania np. tulei. Produkty tego typu gwarantują pełną ochronę antykorozyjną zarówno w słodkiej, jak i słonej wodzie.

Oleje do przekładni

Kolejnym elementem, który również musi być odpowiednio smarowany, jest przekładnia. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wysokiej jakości oleje do przekładni niezawierające żadnych niebezpiecznych dodatków. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii gwarantuje bezproblemowe działanie i długą żywotność wszystkich elementów potencjalnie narażonych na zużycie. Oleje dostępne w naszym sklepie przewyższają normę wymaganą przez wszystkich producentów przekładni i silników, dzięki czemu są najlepszym wyborem na rynku. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące olejów lub smarów, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy z chęcią rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl