Odzież żeglarska/Home693 634 325
Osprzęt781 776 394
do kasy suma: 0,00 zł
Menu
Promocje
ZHIK KAMIZELKA REGATOWA P3  RACE NIEBIESKA
ZHIK KAMIZELKA REGATOWA P3 RACE NIEBIESKA

441,15 zł

Cena regularna: 519,00 zł

Najniższa cena: 493,05 zł
ZHIK KAMIZELKA REGATOWA P3 RACE SZARA
ZHIK KAMIZELKA REGATOWA P3 RACE SZARA

441,15 zł

Cena regularna: 519,00 zł

Najniższa cena: 493,05 zł
ZHIK KAMIZELKA REGATOWA P3  RACE CZERWONA
ZHIK KAMIZELKA REGATOWA P3 RACE CZERWONA

441,15 zł

Cena regularna: 519,00 zł

Najniższa cena: 493,05 zł
ZHIK KAMIZELKA REGATOWA P3 RACE CZARNA
ZHIK KAMIZELKA REGATOWA P3 RACE CZARNA

441,15 zł

Cena regularna: 519,00 zł

Najniższa cena: 493,05 zł

ŚCIĄGACZ NIERDZEWNY WANTOWY

 

ŚCIĄGACZ NIERDZEWNY WANTOWY

Najbardziej popularne urządzenie do naciągania lin i regulacji naciągów zwane ŚRUBA RZYMSKA. Do naciągu want i sztagu i innych lin nierdzewnych olinowania stałego łodzi i jachtów. Tom nie jedyne możliwości jakie daje zastosowanie ściągacza wantowego. Używany jest często do produkcji nowoczesnych balustrad i schodów o nowatorskim wyglądzie i stylu żeglarskim i marynistycznym. Ściągacze zwane śrubą rzymską są stosowane również w rolnictwie, przemyśle, ogrodnictwie. Głównym zastosowaniem jest napinanie i regulacja napięcia lin nierdzewnych. ściągacz z końcówkami widełkowymi jest mocni i łatwy w użyciu, ale i odporny na czynniki żrące jakie występują np;  w oborach, kurnikach, oczyszczalniach ścieków. Zalet używania nierdzewnej śruby rzymskiej jest wiele i nie sposób wszystkich wymienić. 

  • ŚCIĄGACZ NIERDZEWNY WIDEŁKOWY.

Ściągacz widełkowy, pozwala na dowolność montażu. końcówki widełkowe pozwalają na montaż do lin zakończonych oczkiem z końcówką zawalcowaną oraz zaplecioną na kaszy. Może byś łatwo montowany do łańcucha i oczka przyspawanego lub przykręconego do konstrukcji stalowej lub drewnianej. Wystarczy wyjąć przetyczkę, przełożyć linę lub założyć za oczko i mamy gotowe połączenie. Co ważne połączenie nie jest sztywne i ma możliwość pracy.

  • REGULACJA DŁUGOŚCI ŚCIĄGACZA.

Całą zasadą pracy ściągacza opiera się na dwóch śrubach gwintowanych gwintem prawym i lewym. Wkręcone w środową tuleję schodzą się ku sobie a wykręcając oddalają. Dodając do gwintowanego elementu odpowiednie zakończenie; oczkowe , widełkowe, gwintowane lub inne, otrzymujemy śrubę rzymską, w żeglarstwie zwaną ściągaczem wantowym. Regulacja długości liny może następować w różny sposób. kręcąc samą tuleją gdzie końcówki pozostają nieruchome. lub kręcąc końcówkami co nie zawsze jest możliwe; może powodować skręcanie liny.

  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ŚCIĄGACZY WANTOWYCH.

Aby ŚCIĄGACZE WANTOWE posiadały odpowiednią wytrzymałość niezbędne jest zachowanie najwyższej jakości wykonania, oraz używanie do ich produkcji wysokiej jakości stali nierdzewnej A4, AISI316. Ściągacze wykonane z odpowiednią normą, są w stanie zapewnić odpowiednią wytrzymałość naciągów.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium