Odzież żeglarska/Home693 634 325
Osprzęt781 776 394
do kasy suma: 0,00 zł
Dane kontaktowe

 

 

Sklep z osprzętem żeglarskim

Tel. 781 776 394

email: sklep@szopeneria.pl

 

Sklep odzieżowy Helly Hansen, MUSTO, wyposażenie HOME

Tel - 693 634 325

 

 Adres sklepu oraz adres do wysyłek;

Sklep Szopeneria.pl

62-420 Strzałkowo

Słomczyce 8c

 

Sklep czynny:

pn-pt: 8.00 - 17.00
soboty: 8.00 - 13.00 

 

Osprzęt żeglarski

Sprzedaż detaliczna / walcowanie

Maciej Zbierzak

email: maciek@szopeneria.pl

 

Sklep odzieżowy Helly Hansen, MUSTO

wyposażenie HOME

Sprzedaż detaliczna

Katarzyna Orszulak

 email: katarzyna@szopeneria.pl

Osprzęt żeglarski

Sprzedaż detaliczna / magazyn

Marta Przybylska

email: marta.przybylska@szopeneria.pl

 

Sklep odzieżowy Helly Hansen, MUSTO

Obsługa hurtowa, teamy żeglarskie, zaopatrzenie

Monika Woźniak

 email: monika.wozniak@szopeneria.pl

Osprzęt żeglarski

Sprzedaż hurtowa / obsługa stoczni

Monika Koralewska

 email: monika@szopeneria.pl

 

Księgowość

Małgorzata Świtalska

 email: ksiegowosc@szopeneria.pl

Osprzęt żeglarski

Allegro - zwroty i reklamacje

Marta Szymańska

 email: marta@szopeneria.pl

Osprzęt żeglarski

Wysyłki i zamówienia

Natalia Marciniak

 email: natalia@szopeneria.pl

Materiały obiciowe

Sprzedaż detaliczna i hurtowa

Patrycja Sobieraj

 email: patrycja@szopeneria.pl

 
 

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium