Menu
Aplikacja

Owatrol Deep Cleaner - do usuwania starego oleju z drewna

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 74,00 zł 74.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Owatrol
Kod produktu: 18045

Opis

Owatrol Marine Deep Cleaner - produkt do usuwania starego oleju z powierzchni drewna, przebarwionego na skutek działania promieni UV oraz wody.

Usuwa pociemniałe oleje z drewna w tym olej lniany i teakowy oraz tłuste i brudne plamy.

- Gotowy to użycia,

- Szybko działa,

- Pierwszy efekt już po 5 minutach.

- Bez rozpuszczalników i parafiny.

- W pełni biodegradowalny.

- Nie niszczy roślin.

WAŻNE!! Nie stosować na dąb i orzech.

Formuła żelu. Nie ścieka. Łatwy w użyciu, wystarczy nałożyć, wyszorować i spłukać wodą.

Pozwala na rozpuszczenie oleju w wodzie. Do stosowania na różne powierzchnie np. drewniane meble ogrodowe, tarasy, elewacje, pokłady jachtów. Działanie AQUANETT- u powoduje, że olej staje się rozpuszczalny w wodzie.

GDZIE STOSOWAĆ: Wszystkie gatunki drewna miękkiego i twardego na zewnątrz. Przed zastosowaniem na dębie i orzechu skontaktuj się z działem technicznym. Przed zastosowaniem preparatu zawsze przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu.

SPOSÓB UŻYCIA: Zabezpieczyć elementy aluminiowe przed działaniem środka ze względu na możliwość ich odbarwienia, Nakładać za pomocą pędzla o włosiu syntetycznym (zawsze używaj rękawic ochronnych oraz okularów).

Pozostawić na drewnie nie dłużej niż 5-10 min. Następnie wyszorować powierzchnię szczotka ryżową lub nylonową. Sprawdzić czy brud się podnosi, jeśli nie odczekać kolejne 5 minut, a następnie spłukać wodą pod ciśnieniem max 60 bar. W razie konieczności procedurę można powtórzyć.

WAŻNE: (NIE STOSOWAĆ NA MOKRE DREWNO) Po zastosowaniu środka AQUANETT należy zawsze użyć preparatu NET-TROL/DECK CLEANER aby zneutralizować jego działanie.

Zaleca się pracę sekcjami, ktore można ukończyć w 5-20 minut. Wydajność: 4m2. Temperatura stosowania: 0 - +40C. Mycie narzędzi: woda

Przechowywanie: W oryginalnym opakowaniu. Nie przelewać do metalowych puszek. Nie dopuścić do zamarzania. Unikać wysokich temperatur.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl